Przewlekły i duszący kaszel u dziecka

Witam, mój syn kaszle już ponad dwa miesiące. w tym czasie 2 razy był chory.od 3 tygodni osuchowo czysty chodzimy sprawdzać raz w tygodniu. podejrzewają alergie. zazywa singular dwa tygodnie i jovesto syrop 2,5ml raz dziennie. teraz od 4 dni dostaje dwa razy dziennie nebud z berodua i kaszle dalej. kaszle na polu, po wysiłku typu przebiegł do pokoju tam i z powrotem, wieczorem 22-24 i nad ranem.duszący kaszel.jakie badania zrobić?co to jest?bardzo prosze o pomoc. syn ma 2 latka i 8 miesiecy

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza pulmonologa dziecięcego. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.