Przez jaki czas można stosować suplement Magnez z Vit B6?

Dzień dobry, jak długo bez przerw moźna zażywać suplementy diety chodzi mi o Magnez z VitB6 ? W sumie zażywam go od kilku lat nieprzerwalnie, czuje się po nim lepiej bo z natury jestem trochę "ospały", trenowałem przez lata sporty siłowe. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać podstawowe badania z krwi i udac sie do lekarzą rodzinnego.