Przezroczyste i swędzące bąble na napletku penisa

Przeźroczyste bąbelki na napletku wychodzą raz kiedyś czasem nawet rok jest spokój , gdy już wyjdą to swędzą i tak jak by rozpierają w ty miejscu skóra jest lekko opuchnięta , około po tygodniu znikają i zostają strupki chyba ze wcześniej je sam przebije są to dosłownie od około 3 do 5 bąbelków obok siebie pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opisane dolegliwości mogą wskazywać na nawracającą infekcję skóry prącia. Jeśli objawy wystąpią następnym razem proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.