Przy jakich chorobach poza celiakią może występować zanik kosmków w dwunastnicy?

Przy jakich chorobach poza celiakią może występować zanik kosmków w dwunastnicy, czy coś poza glutenem może je niszczyć, może kazeina?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.