Przybieranie na wadze i spóźnianie okresu po zaprzestaniu używania krążka NuvaRing

witam W marcu zaprzestałam używać nuvaringu czułam się po im zle.Brak libido zatrzymanie wody w organizmie. Moja waga przez 2 lata stała w miejscu czy jadłam jak słoń czy byłam na diecie . Gdy wyjełam nuwaring waga w ciagu 5 dni spadłą o 4 kg. po czym nagle zaczęła rosnąć . W tej chwili mam na plusie ok 5 kg . Jestem na diecie dużo się ruszam. Jakie badania powinnam zrobic tsh było w normie robiłam rok temu. Okres mi się spóznia już 7dni .test negatywny i znów przytyłam 2 kg prze ten tydzień .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa. W razie konieczności zostaną zlecone odpowiednie badania.