Zanik okresu i przybieranie na wadze

Od 2 mcy zanikł mi okres, wcześniej miałam obfite miesiączki i jedząc mało ale zdrowo byłam chuda, od stycznia dołożyłam ćwiczenia, by nabrać kondycji. Jem mało, ale zdrowo. Teraz zamiast tracić wagę tyję; (nie są to mięśnie, bo nie mieszczę sie w dopasowane ubrania!) od początku roku przybyło mi około 4 kg, z czego 3 w ciagu ostatnich kilkunastu dni!!! Czy ma to związek z brakiem okresu? Hormony tarczycy i morfologia wzorcowe. Pytam, bo do mojego ginekologa nie ma już nawet na ten rok zapisów:(

Piotr Pilarski

Sugeruję udać się do innego ginekologa. Bez zbadania nie jestem w stanie nic stwierdzić.

Pozdrawiam.