Przybierania na wadze i zanik miesiączki

Zadalam juz pytanie w sprawie zaburzen trawienia i prosze mi wierzyc ze zyje zdrowo i jem zdrowo ale warzywa i owoce nie pomagaja mi w pojsciu do toalety, w przypadku nerwow i stresu takze nie mam potrzeby zalatwiania sie, czuje jakby moj organizm nie przetwarzal weglowodanow i bialek , tyje w ekspresowym tempie w ciagu roku 10kg i w dodatku stracilam okres rok temu , jem 5 posilkow dziennie i racjonalnie dobieram produkty. Jakie badania powinnam zrobic ?

Proponuje udać się do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie na badania ogólne z krwi i mocz a także TSH. Warto również sprawdzić profil hormonów płciowych dlatego proszę udać się również do ginekologa. Jeżeli uda się uzyskać od lekarza pierwszego kontaktu skierowanie na szerszy zakres badań to lepiej.