Przybieranie na wadze w okolicy bioder i ud w ciąży

Witam ! Jestem w ciazy i zauwazylam , ze przybieram na wadze w okolicach bioder i ud ! Czy jest mozliwosc stosowania diety podczas ciazy ? Jesli tak to jakiej ? Mozna uprawiać sport ? Zle czuje sie we własnym ciele .

Witam,
spokojnie, sama jestem mamą trójki dzieci i to normalne, że przybiera Pani na wadze. To, że największy pryrost jest włanie w okolicy bioder i ud, to poprostu taki Pani urok. Najprawdopodobniej to nadmiar wody, który gromadzi się podczas ciązy. Po porodzie stopniowo wszystko zacznie wracać do normy. Dieta w ciązy jest ważna, ale nie należy stosować diet odchudzająch