Przybranie na wadze po stosowaniu leków i sterydów

Bardzo proszę o pomoc, od maja 2015 do grudnia 2015 przytyłam prawie 20kg. Tyłam ok 2,5 kg co 3 tygodnie dla tego że brałam chemię i sterydy do tego. Jest mi okropnie cięzko mam duży brzuch, uda i przedramiona. Co mam zrobić żeby wrócić do wagi 55-60 kg. dziękuję i pozdrawiam Daga

Powinna Pani skonsultować się z dobrym dietetykiem, który pomoże dobrać odpowiednią dietę do aktualnie prowadzonego leczenia. Jeżeli pozostaje Pani w okresie ciągłego stosowania leków sterydowych utrata nadmiarowych kilogramów może nie być bardzo prosta i porady z Internetu nie na wiele się Pani zdadzą.