Przyczyna silnego świądu sutków

Witam. Mam 25 lat. I od dłuższego czasu mam okropny świąd sutków. Zwłaszcza prawy. Używam cały czas tych samych kosmetyków i środków czystości. Jaki może być powód ww objawów.? Bardzo proszę o informację. Pozdrawiam

Najwazniejsze pytanie, to, czy na sutkach wystepuja jakies zmiany? Jesli nie to problem czesto wynika z tarcia sutkami o ubranie. Nalezy skrocic wlosy w okolicy sutkow (jesli sa) i nosic luzniejsze koszule oraz podkoszulki. Warto tez zmiekczac pranie plynami.