Przyczyna zasłabnięcia w kościele

W minionych dnia stojąc w kosciele nagle zrobiło mi się duszno, nogi miałam "jak z waty" i gdyby nie mój chłopak, który mnie przytrzymał a następnie wyprowadził na zewnątrz myślę że bym zemdlała. Wiem że było to zasłabnięcie, jednak nie wiem co mogło być tego przyczyną. W pomieszczeniu nie było dużo ludzi, było dość chłodno. Dodam też że mam 20 lat, odżywiam się prawidłowo i nie mam żadnych większych stresów lecz wcześniej już zdarzały mi się podobne sytuacje. Powinnam udać się do lekarza?

Tak, wykonanie podstawowych badań jest niezbędne. Bez nich nie można stwierdzić absolutnie nic - ani czy coś Pani dolega, ani co można by w tym wypadku zrobić. Jako że takie sytuacje miały już miejsce wcześniej - należy to zbadać. Pozdrawiam.