Przyczyny braku apetytu u dziecka

Witam bardzo serdecznie od 3 dni moje dziecko je bardzo malo w dzien okolo 40 ml co 4 godz.a w nocy je od 120 do 150 tylko 2 razy. W pycha raczki do buzi przez caly dzien. Czyzby bolaly ja dzioselka. Nie wiem co robic. Co spowodowalo brak apetytu. Do tej pory moje dziecko jado bezproblemowo. Olivia ma 2,5 miesiaca.dwa tygodnie temu wazyla 5,600. Prosze o odpowiedz.

Witam. Trudno odpowiedzieć na Pani pytanie bez przeprowadzenia bezpośredniego badania dziecka. Objawy nie wydają się niepokojące jednak jeśli dziecko wydaje się markotne czy niespokojne należy skonsultować się z pediatrą.