Przyczyny brudzenia przez złote pierścionki

Witam. Czasami boli mnie brzuch, wtedy robi mi się gorąco, słabo i natychmiast muszę biec do toalety. Zdarza się to kilka razy w miesiącu. Nie piję kawy, alkoholu, gazowanych rzeczy. Dodam jeszcze że złote pierścionki które noszę starsznie brudzą( nie wiem czy ma to jakieś znaczenie).Jaka może być tego przyczyna i jakie badania powinnam wykonać. Ela

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.