Przyczyny plamienia międzymiesiączkowego

Witam, chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat plamienia, ponieważ mam następujący problem. Mam 25 lat, miesiączkuję regularnie co 27 dni. Ostatnio okres miałam 13 maja i trwał 4 dni, a przeważnie mam 5 dni. 17 maja współżyłam z chłopakiem z zabezpieczeniem (prezerwatywa) ale po wybuchu okazało się, że gumka zsunęła się i została w pochwie. Gdy ją wyjęliśmy okazało się, że sperma znajduje się w prezerwatywie. Do 27 maja nie miałam żadnych objawów, aż 28 dostałam jakiegoś brązowo-czerwonego plamienia, które trwa do dziś i nie wiem w sumie przez co to mogło być spowodowane, bo do tej pory nigdy czegoś takiego nie miałam. Dla pewności zrobiłam również test, który wyszedł negatywnie. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Plamienia międzymiesiączkowe mogą wynikać z wielu przyczyn. Plamienie w połowie cyklu może wynikać z owulacji lub poronienia ale również np ze stresu.
Proponuję powtórzyć test ciążowy i ewentualnie udać się do swojego ginekologa.