Przyczyny złego samopoczucia po 17.00

Witam, Mam 23 lata i od jakiegoś juz czasu mam bardzo dziwne dolegliwości . A mianowicie po godzinie 17 bardzo dziwnie sie czuje . Mam uczucia mrowienia , nic mi sie nie chce , jestem pasywna , śpiąca , czuje jakby cos przeskakiwalo ami w głowie , mam zaburzenia widzenia , czasem bóle gałek ocznych i przechodzą mi prądy po twarzy i w głowie .Dodam ze te dolegliwości pojawiły sie w okresie 6 msc po odstawieniu benzodiazepin od których mój organizm był kiedyś dosyć bardzo uzAlezniony.

Witam,
W Pani sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza psychiatry w celu właściwej diagnostyki problemu zdrowotnego. Zgłaszane przez Panią objawy wymagają po prostu bezpośredniego kontaktu/rozmowy z lekarzem. Wtedy będzie możliwe wdrożenie adekwatnej terapii.
Pozdrawiam.

Witam serdecznie. Opisane przez Panią objawy mogą być konsekwencją uzależnienia. W uzależnieniu od alkoholu mówi się o głodzie alkoholowym, który pojawia się po jego odstawieni, podobnie jest z lekami. Opis, który Pani umieściła sugeruje, iż ma Pani kłopoty z zaburzeniami charakterystycznymi w przebiegu nerwicy i domyślam się, iż dlatego włączono kiedyś benzodiazepiny. Niestety ta grupa leków silnie uzależnia ale można znaleźć psychiatrę, który ustawi Pani bezpieczne leki. Same leki nie pomogą w moim poczuciu, zachęcam do podjęcia psychoterapii. Pozdrawiam.