Przyjaźń internetowa a stały związek drugiej osoby

witam czy istnieje przjazn prez internet mędzy kobieta i męszczzna jak i rownez dułfie rozmowy telefoniczne hodz wiem ze osota ta ma męza i zwazek staly niewem skad wbuchlem zazdroscia gdy zobaczłem kometaz na fb u kolezanki były penkne chwile spendzone i prez internet i rozmowy pzes tel ale pojawił sie inny osobnik i władowałem złosc skad ta zazdrosc hodz wiem ze kobieta ta jest szczesliwa mezatka

Witam. Zazdrość o drugą osobę pojawia się przy silnych uczuciach. Proszę zadać sobie pytanie czy z Pana strony to coś więcej? Często jest, że przyjaźń między kobietą a mężczyzną przeradza się w miłość. Może z Pana strony to coś więcej.

nie.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza