Przyjęcie kropli żołądkowych 4. dnia przerwy w tabletkach antykoncepcyjnych

Witam, Podczas 7 dniowej przerwy w przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych miałam problemy z żołądkiem. 4 dnia przerwy wzielam krople żołądkowe, które zawierają dziurawiec. Krople przyjęłam 2 razy (łyżeczkę rozcieńczoną w 1/2 szklance wody). Czy po zakończeniu 7-dniowej przerwy, wraz z rozpoczęciem nowego opakowania tabletek jestem zabezpieczona?

Piotr Pilarski

Tak, antykoncepcja działa.

Pozdrawiam.