Przyjmowanie kwasu foliowego w 6. tygodniu ciąży

jestem prawdopodobnie w 6 tyg ciaży, wizyte u ginekologa mam dopiero 23. 12.2014, czy to nie za pózno? czy moge przyjmować juz kwas foliowy? Czy moge farbować włosy w tym czasie?

Witam,
na wizytę nie jest za późno.
Oczywiście może Pani przyjmowac juz kwas foliowy - zaleca się aby kwas foliowy przyjmować już na 3 miesiące przed ciążą i na początku jej trwania.
Farbować włosów nie powinno się.,