Przyjmowanie leków na chorobę niedokrwienną serca

Witam,wczoraj dowiedziałam się,że mam chorobę niedokrwienną serca,ale lekarz nie był zbyt rozmowny przepisal leki i zalecił dietę.Mam 45 lat,160cm wzrostu i waże 62kg,ale nie mam pojęcia jak ją zastosować i główny powód mojego pytania;biorę leki nasenne(nitrazepan)mam problem z zasypianiem mówiłam lekarzowi na wcześniejszej wizycie,ale wczoraj zapomniałam przypomnieć jak wypisywał mi leki.Proszę mi pomóc czy mogę przyjmować leki przepisane przez lekarza 2x1trimeductan mr 35mg,1x1bibloc 2,5mg

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę spróbować innych metod, iż środki nasenne, które działają uzależniające. Warto skonsultować się z kardiologiem, który oceni wskazania do stosowania statywy i kwasu acetylosalicylowego. Pozdawiam