Przypadkowe zjedzenie kilku plastrów wędliny 2 miesiące po terminie przydatności do spożycia

Bardzo proszę o poradę bardzo się boję, wczoraj przez okropny przypadek zjadłam kilka plastrów wędliny 2 miesiące po terminie przydatności do spożycia! Wymiotowalam i wzięłam węgiel aktywny. Boję się zatrucia jadem. Co jeszcze mam zrobić żeby zapobiec ewentualnemu zakażeniu?

Należy obserwować organizm, jeżeli pojawią się jakieś dolegliwości świadczące o zatruciu należy udać się do szpitala.

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444