Przyrośnięty język a kolczyk

Witam. Mam przyrośnięty jezyk, trzyma sie on na takim jakby wiazadelku. Chciałabym zrobic sobie kolczyka i słyszałam, ze to niby moze zrobic tylko chirurg, czy to prawda? Nie chciałabym zajmować tez bezpotrzebnie kolejki, skoro mogłoby to potrwać dwie minuty, a mogłabym zrobic to chociażby u kosmetyczki czy piecingera. Z gory dziekuje za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić ewentualną potrzebę wizyty u chirurga.