Przywieranie grudek do wewnętrznej strony warg sromowych

Witam,jestem w 33.tyg ciąży.Jakiś czas temu miałam cytologię (gr.II)i wymazy (E.coli)-globulki i doustny antybiotyk.Po terapii cytologia(gr.I)i wymazy-Enterococcus faecalis,wrażliwe na 2 antybiotyki,m.in.ampicylinę(na trzeci zmniejszona wrażl). Przepisane globulki robione z ciprofloksacyną i nystatyną.Gdy resztki globulki zaczynają się usuwać,grudki przywierają mocno do wewn.strony warg srom.mn.powodując podrażnienie,pobolewanie,nie spłukują się,nasiadówki w rumianku mało pomocne-nie odkleja się

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u ginekologa. Bez zbadania nie jestem w stanie nic doradzić.

Pozdrawiam.