Pytanie odnośnie porodu w znieczuleniu zewnątrzoponowym

Mam pytanie odnośnie rodzenia. Podczas porodu (w norwegii) dostałam znieczulenie zewnątrzoponowe o które sama poprosiłam. Następstwem tego był strasznie ciężki poród i połóg. Nie czułam bóli partych, zaczynałam przysypiać - długi poród. Podobno rozcięto mnie również zbyt mocno (prosiłam o pomoc). Przez około 1,5 miesiąca nie mogłam siedzieć i ledwo chodziłam. Proszę o opinię czy takie sytuacje są normalne.

Jeśli pyta Pani w kontekście znieczulenia, to nie powinno tak być. Co zaś się tyczy porodu i uszkodzeń Pani ciała to się nie wypowiem. Zbyt mało danych