Rak inwazyjny piersi w stadium C 3 a szanse przeżycia

Rak inwazyjny piersi w stadium c 3 jakie mam szanse przeżycia?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Gdyby było to tak oczywiste i zależne od stadium choroby, to w tabeli obok niego stałaby cyfra określająca długość życia. Sugeruję porozmawiać z lekarzem, który zdiagnozował nowotwór lub onkologiem. Długość przeżycia zależy od mnóstwa czynników-począwszy od typu nowotworu, przez reagowanie organizmu na leczenie, ogólną kondycję organizmu, itd.