Rak piersi po mastektomii

Chemia 2014.08.09.RakPiersi po mastektomii trujujemna bez przerzutów.Usunięto 15węzłów.Przyjęta na terapię T4aN1MO.Po chemii 4 cykle AC co 3 tyg.z częściową znaczną odpowiedzią oraz po 4 cyklach paklitakselu rytm cotygodniowym gdzie stwierdzono progresje.Po operacji zaawans pT2NOMO-marginesy ujemne.Póżniej zakwalifikowana do 3kolejnych cykli schematu FAC.3 po 4 AC.Radioter. 30naświet.1,5cm torbiel na wątrobie.Pije alkohol od 2 miesięcy raz w tyg. piwo(8szt)Nigdy nie piłam tyle alkoh.Rokowanie?

Piotr Pilarski

Ciężko odpowiedzieć tylko na podstawie takich informacji. Sugeruję zapytać się o to lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.