Reakcja alergiczna na lek a wada serca

Mam małą wadę serca. Mam 19 lat. Jakieś pięć lat temu, po reakcji alergicznej na lek psychotropowy zaczęłam mieć problemy z oddychaniem. Ostatnio się to pogorszyło. Ponadto zauważyłam pogorszenie pamięci, świszczący oddech, ból w okolicach mostka. Czasem, gdy siedzę przy biurku, nagle przyspiesza mi serce i przez 2-3 godziny jestem tak zmęczona, że mogę tylko leżeć. Wyniki badania krwi były w normie. Mam zdrową dietę. Czym to może być spowodowane i do jakiego lekarza mam się zgłosić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.