Duszności, bolesność okolic serca a świszczący oddech

Witam. Od ponad miesiąca odczuwam bóle w klatce pod mostkiem, w ostatnim czasie w okolicach serca, pod piersią i obok. Mam wrażenie że w gardle zalega mi jakaś kula a podczas leżenia mam troche świszczący oddech. Od czasu do czasu zadusi mnie kaszel. Przez ostatnie 3tyg towarzyszył mi okropny stres, czasami stresowałam się bez powodu i nie potrafiłam nad tym zapanować a czasami było to związane z moimi problemami. Paliłam przez ponad rok i od miesiąca już nie pale.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z lekarzem. Objawy przez Panią opisywane są mało charakterystyczne i bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi odnośnie prawdopodobnej ich przyczyny.