Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Reakcja alergiczna w okolicach intymnych spowodowana antybiotykiem Maxibiotic

Podejrzewam u siebie reakcje alergiczną w okolicach intymnych spowodowaną antybiotykiem maxibiotic.. Na żołędziu oraz napletku zauważam zaczerwienienie, które najbardziej widoczne jest podczas wzwodu. Zmiany te pojawiły się rozpoczęciu nakładania tego leku na drobną rankę. Od jakiegoś czasu pobolewają mnie stawy dość rzadko i krótko. Urolog stwierdził opryszczkę, ale wtedy nie było zbytnio widać tego zaczerwienienia. Czy to może być reakcja alergiczna. Czy pyłek pszczeli może mi pomóc ?
MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu

Jak leczyć alergię?

Szacuje się, że na choroby alergiczne cierpi prawie 15 mln Polaków. Jakie są skuteczne metody walki z tą dolegliwością, tłumaczy prof. Piotr Kuna, alergolog.

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Zaczerwienienia mogą być reakcją alergiczną. Swoje wątpliwości warto jednak skonsultować z lekarzem, który zlecił stosowanie antybiotyku.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy