Realna szansa na zapłodnienie śluzem

Kochałem się z dziewczyną i niestety źle obliczyliśmy dni płodne i okazało się, że miała dni płodne, robiliśmy to metodą przerywaną ale z tego co wiem zapłodnić można samym śluzem i chciałbym się zapytać jaka jest realna szansa na takie zapłodnienie

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest dokładnie określić szanse na ciąże. Sądzę, że trzeba liczyć się z szansą na około 10-15 % czyli taką w sytuacji stosunku bez zabezpieczenia w dni płodne.