Regularne masturbacje i brak porannych wzwodów

Witam. Moj temat dotyczy sfery seksualnej. mam 22 lata i od 11 roku zycia regularnie sie masturbuje. Czesto nie mam wzwodu po przebudzeniu rano. Zazwyczaj gdy utrzymam przerwe tygodnia lub dwoch jestem bardziej pobudzony, ale nie obserwuje powrotu do normalnego funkcjionowania organizmu. Czy powinienem martwic sie przyszlym pozyciem z partnerka? Ile czasu potrzebuje by moj organizm mogl dzialac samodzielnie bez masturbacji? Dziekuje

Dzień dobry!

Każdy człowiek i każda historia jest inna. Nie jest możliwe odgadnąć, jak będzie wyglądało Pana współżycie, ani czy/ jaki czas może być potrzebny do osiągnięcia takiej kondycji organizmu, jakiej Pan oczekuje.

Pozdrawiam!