Rękawowa resekcja żołądka a żółty nalot na języku

Witam,jestem 10 dni po rękawowej resekcji żołądka. Operacja bez komplikacji. Z wypisem dostałam recepty na:Proxacin 500xraz,Diclofenac 100xdoodbytniczoxraz dziennie,Polprazol PPH 40mg x2 razy i Fraxiparine xraz dziennie. W czasie brania leków od kilku dni pojawił się dość silny żółty nalot na języku,trochę on mnie martwi bo nie wiem co się dzieje,wcześniej nigdy czegoś takiego nie miała i dziwny ma posmak. Co to może być i czy to się leczy,byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Taki nalot na języku może być związany z przyjmowanymi lekami. Powolne wycofanie się z leków w czasie rekonwalescencji może doprowadzić do ustąpienia tego nalotu.