Rekonwalescencja po artroskopii kolana

Witam. Od kwietnia boli mnie kolano. Byłam u ortopedy i okazało sie ze mam cos z łąkotka . Słyszałam jak ten zabieg przebiega czy po tym bede musiała chodzić p kulachc bo duzo znajomych mówiło mi ze oni chodzili. I jak pózniej z dochodzeniem do tego? Ile nie mozna ćwiczyc po tym zabiegu? I moze jakos wiecej szczegółów prosze na temat tego zabiegu altroskopi kolana. O ile to jest tylko to.

zależy od tego co lekarz zrobi w trakcie zabiegu, w przypadku wycięcia części łakotki normalne chodEnie bedzie możliwe po 1-2 tyg. W przypadku szycia łakotki moze byc potrzebna orteza i chodzenia z kulaminnawet do 6 tyg