Relacja z żoną po uzależnieniu od narkotyków i alkoholu

Witam mam 25 lat w wieku 14 lat zaczołem brac narkotyki i pic alkohol teraz nie biore ale wpadlem w olkohol jestem miesiac po slubie moja zona jest w ciazy nie chce jej stracic mialem w przeszlosci proby samobojcze dodam ze jestem po parunastu detoxach i 5 monarach teraz rozpoczynam terapie dochodzaca moja zona jest tez nerwowa mam dziwne jazdy typu ze mnie zostawi ze jestem nikim ze ona zasluguje na kogos innego lepszego bardzo ja kocham nad zycie.. Do tego klamie

Witam Pana,
Rozumiem że jest Pan w trakcie leczenia odwykowego.
Myślę że równie ważne, żeby Pańska żona miała wsparcie psychologiczne. Na konsultacji u psychologa/ psychoterapeuty można ustalić jaka forma pracy będzie dla niej optymalna.
Serdecznie pozdrawiam,
Małgorzata Bukowska