Relacje z partnerem i szanse na zdrowy związek

Jestem 30-letnią kobietą. Od kilku miesięcy żyję w dziwnej relacji z mężczyzną w moim wieku. Z mojej strony było to dojrzałe uczucie, ale prawdopodobnie tylko z mojej. On z kolei robił krok w przód i zaraz dwa do tyłu, wymyślając powody. Łączył nas sex i prawie wszystko to co robią pary. Było tylko bardzo niestabilnie. Jego postawa i przeżycia z dzieciństwa świadczą o wielkim egocentryzmie.Bardzo mnie krzywdzi, mam wrażenie, że ma dwie twarze.Stąd moje pytanie, czy jest szansa na zdrowy związek?

Witam,
podaje Pani mało informacji, nie można stwierdzić jaka jest szansa na udany związek. Zachęcam do wizyty u terapeuty dla par, jeżeli chcą Państwo naprawiać związek. Konieczna jest jednak do tego motywacja obu stron. Jeżeli partner nie będzie zainteresowany, może Pani udać się na konsultację indywidualną.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza