Reumatyczny ból po lewej stronie brzucha

Witam. Od pewnego czasu, rano, po lekkim sniadaniu lub kawie, czasami po południu, odczuwam tępy -taki reumatyczny ból po lewej stronie brzucha nie pod żebrami a bardziej z boku jakby pod skórą. sam bok. Jak się dotknę - nacisne głęboko to ból nie przechodzi al robi się lepiej. Ból ustaje sam po 2-3 godzinach. Proszę o wskazówki. Andrzej

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosić się do lekarza Rodzinnego, który prawdopodobnie po badaniu skieruję Pana na badanie USG jamy brzusznej lub zaleci bardziej specjalistyczne badania. Podane przez Pana objawy mogę być spowodowane wieloma przyczynami, dlatego niezbędne jest badanie lekarskie. Pozdrawiam