Ropne krosty na dłoniach, dolegliwości żołądkowe, opuchlizna twarzy, brak apetytu i żólty stolec a wynik CRP

mam crp 70 ropne krosty na dloniach dolegliwosci zoladkowe czasem opuchlizne twarzy wtedy encorton czasem wyskakuja guzki na ciele i po czasie znikaja brak apetytu zolty stolec czesto uczucie zimna

Witam! Opisane dolegliwości stanowczo wymagają dokładnej diagnostyki i jednoznacznego ustalenia ich przyczyny. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który pokieruje całym postępowaniem.