Ropnie na piersi u 20-latki

witam mam 20 lat :) od jakiegos czasu tworza mi sie ropnie miałam na piersi dostałam skierowanie do chirurga miałam go wyczyszczony 3 tyg po tym pojawił mi sie mały guzek nie wiem co to powoduje wszystkie badania mi wychodza dobrze :) bede wdzieczna za odpoiwedz

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się ponownie do lekarza gdyż możliwa jest wznowa. Warto jednak podkreślić iż nie jest to pewne gdyż po zabiegu mógł wytworzyć się drobny włókna -blizna.