Ropnie po usunięciu guzów z jelita grubego

Dzień dobry.Moja siostra lat 67 w lipcu była operowana z powodu guza jelita grubego.Guz został usuniety radykalnie bez wyłonienia stomii.Po 10 dniach była ponownie otwierana z powodu ropnia .Następnie ropnie pojawiły się ok.5 dni po kolejnym otwarciu i płukaniu.W sumie w ciągu 2 miesięcy była operowana 6 razy.Mam wrażenie ,że oddział na którym jest leczona nie radzi sobie.Proszę o podanie kliniki ,w której udzielą jej fachowej pomocy.Jesteśmy zrozpaczeni .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli nie macie Państwo zaufania do miejsca gdzie jest leczona Pani siostra proszę poszukać pomocy w dowolnym innym oddziale chirurgicznym.