Rozkojarzenie i roztrzęsienie jako objawy nerwicy

Czuje się ciągle rozkojarzony i często przy wykonywaniu jakiejkolwiek czynności praktycznie cały czuje się rozstrzesiony. Czy to normalny objaw nerwicy? Chodzę na psychoterapię i zażywam lek Efevelon ale jakoś nie umiem poradzić sobie z tymi objawami. Proszę o radę. Badania obrazowe głowy oraz inne miałem w porządku.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do psychiatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jak najbardziej przyczyną może być nerwica. Objawy po pierwszych wizytach zupełnie nie znikną. Potrzebne jest przejście całego procesu terapeutycznego aby z czasem nasilenie objawów się zmniejszyło lub nawet aby zniknęły.

Pozdrawiam