Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Różowa wydzielina po rozpoczęciu antykoncepcji hormonalnej

Witam, 15 dni temu zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne, pierwsza seria, zaraz po miesiączce, po jednym dniu od miesiączki zaczęła mi się pojawiać dziwna wydzielina koloru hm jakby wyblakłego różowego, dosyć gęsta, ciągnąca się, nie jest jej jakoś bardzo dużo, jednak jest zauważalna. Wizytę u ginekologa będę miała dopiero za 8 dni. Czy to może być coś poważnego, czy reakcja organizmu na przyjmowane hormony?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy