Rozpoznanie ICD10: K30
W moim badaniu USG jamy brzusznej nie stwierdzono zmian i nieprawidłowości. Lekarz również powiedział, że wszystko jest w porządku. jednak na karcie w rozpoznaniu jest: ICD10: K30 Dyspepsja. Co to oznaczna?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa
79 poziom zaufania
Witam serdecznie,
oznacza to niestrawność lub dolegliwości bólowe w nadbrzuszu, przyczyną mogą być choroby lub błędy dietetyczne.
Pozdrawiam