Rozstanie i szanse na odbudowanie związku

Witma mam bardzo wielki problem z dogadaniem sie z dziewczyną, już teraz byłą dziewczyną a dokłąnie chodzi o to że nie potrafie przestać o niej myśleć i do tego cały czas uwarzam że może zrobić coś złego jak już tego nie zrobiłą. Dlatego też rozstaliśmy sie 2 raz gdy jestem w domu i obok niej jest wszystko dobrze zdąrzę tylko wyjechać i wszystko zaczyna sie psuć. I tak jak teraz chcemy zacząć od nowa ale moja partnerka uważa że za bardzo naciskam a ja sie martwie że ją strace. Prosze o pomoc

Nieadekwatna zazdrość w relacji często wynika z zaniżonej samooceny czy poczucia wartości, trudności w zaufaniu w relacjach, czasem także z zaburzeń osobowości. Warto skonsultować się z psychologiem i przepracować przyczyny trudności, zanim niepowodzenia w związkach z nią związane nasilą się.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracować na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza