Rozstrojenie, szumy, myśli samobójcze po suplemencie Sesja

Możliwe,żeby"Sesja"była tak szkodliwa?--> http://f.kafeteria.pl/temat/studenci-czy-braliscie-tabletki-sesja-p_3665459/2 . "sesja to najwiekszy syf z jakim mialem do tej pory doczynienia,mecze sie z tym swinstwem 3 lata i do konca nie jestem zdrowy. po tych tabletkach mam zaj**iste schizy calkowicie jestem oderwany od rzeczywistosci...""ospaly, otumaniony,rozstrojenie,szumy, myśli samobójcze"!Wiem, że suplementów nikt nie bada,ale jednak są sprzedawane w aptece,więc powinny chociaż nie szkodzić.

Witam,

Każdy lek lub suplement niestosowany zgodnie z zaleceniem producenta może wywołać skutki uboczne.
Jednak nie opierałabym swojej opinii na temat danego środka na podstawie wypowiedzi z forum. Patrząc na skład sesji mamy tam tylko lecytynę, kofeinę, magnez i miłorząb japoński.
Przedawkowanie kofeiny powoduje silne pobudzenie psychoruchowe, przyspieszenie i niemiarowość serca, bardzo silne zwiększenie diurezy, nudności, wymioty i osłabienie, ale żadne z wyżej wymienionych objawów.
Każdy preparat z apteki jest badany pod kątem bezpieczeństwa.
Jeśli nie pojawia się nadwrażliwość na dany składnik lub niewłaściwe dawkowanie suplementy diety nie stanowią zagrożenia dla zdrowia.

Zapraszam do zapoznania się z materiałami na naszej stronie www.kalorynka.pl

Pozdrawiam,
mgr dietetyk
Aleksandra Erdmann