Rozszerzone naczynka po leczeniu rumienia laserem

Po bezskutecznym leczeniu rumienia laserem mam dużo rozszerzonych naczynek. Dermatolog, która wcześniej wykonywała laser zaproponowala usunięcie pajączków metodą fal radiowych, decyzję mam podjąć sama ale nie wiem co zrobić, żeby nie wyszło tak jak z laserem tzn. wydam niemałe pieniądze a nie będzie żadnego efektu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz po ocenie zmian zaoferował opisaną metodę leczenia to nie ma podstaw by podważać tą decyzję. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do innego specjalisty dermatologa.