Rozwarstwienie siatkówki u 52-letniej osoby

mam 52 od dawna problemy z oczami. teraz po dokladnych badaniach okulista stwierdzil rozwarstwienie siatkowki i ograniczone pole. widzenia. boje sie, ze trace wzrok. jestem po chorbie nowotworowej- czerniak. i TK glowy poszerzone przestrzenie podpajeczynowkowe w okolicy czolowej i skroniowej i tylnej jamie czaszki. poza tym bzm. czy strace wzrok i co oznacza TK glowy. prosze o odpowiedz . dziekuje.

Witam serdecznie,

Na to pytanie powinien odpowiedzieć lekarz okulista u którego Pan się leczy. Na podstawie informacji napisanych przez Panią w pytaniu nie można nic powiedzieć.
Dlatego wskazana jest u Pani konsultacja z lekarzem okulistą i porozmawianie o Pani problemu oraz ustaleniu dalszego postępowania.

Pozdrawiam.