Rozwój 2,5-letniej córeczki

witam jestem mama 2.5 letniej coreczki od niedawna zaczela przedszkole martwie sie bo jest inna ..od pozostalych dzieeci od roku lekarze probuja ja zdiagnozowac jest bardzo wysoka ma 118cm i wazy 22kg ale nie jest otyla ladnie wszystko zjada ale nie sama prawie nie mowi chodzi balansujac tak jakby miala za slaby kregoslup .jest wszystkiego ciekawa lecz nie buduje wiezy z klockow.nie rysuje nie ciekawi ja to mieszkamy w uk i ty kaza czekac do 3 lat czas plynie a ja czuje ze ona potrzebuje pomocy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest pilna wizyta u specjalisty endokrynologa. Proszę zatem udać się do lekarza.