RTG płuc 67-latka
Rtg płuc- interpretacja wyniku. Witam. Mam pytanie odnośnie wyniku rtg płuc. Napisane jest: widoczne zmiany bliznowate, podciągnięcia wnęk ku gorze, zrosty na przeponie, zwłóknienia w polach płucnych. Jak to interpretować?

MĘŻCZYZNA, 67 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany mogą mieć charakter pozapalny. Nie można wykluczyć innego podłoża występowania zmian. Wskazana jest wizyta u specjalisty pulmonologa.