RTG płuc i klatki piersiowej a cienie wnęk naczyniowe
robiłam przeswietlenie rtg i wyszło mi pola płucne bez zmian naciekowych i cienie wnęk naczyniowe .sylwetka serca w normie ,przepona wolna interesuje mnie co to znaczy cienie wnęk naczyniowe czy to cos groźnego

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Witam, wynik badania należy konsultować w połączeniu ze wskazaniami do wykonania zdjęcia, w oparciu o stan kliniczny - z wynikiem należy zgłosić się do lekarza zlecającego wykonanie badania. Najprawdopodobniej wynik badania nie świadczy jednak o niczym niebezpiecznym.