RTG tkanek miękkich twarzy

Dzień dobry, Tak wyszło, że muszę wykonać dwa zdjęcia rtg tej samej okolicy, jedno pantomograficzne dla stomatologa, a drugie dla innego lekarza - rtg tkanek miękkich twarzy. Najwygodniej będzie mi to zrobić razem w jeden dzień, ale nie wiem, czy to nie jest niezdrowe, czy coś (promieniowanie). Czy lepiej zachować np. tygodniowy odstęp między jednym zdjęciem, a drugim, czy też nie ma to znaczenia i mogę obydwa badania wykonać w jeden dzień?

Witam serdecznie,
W obecnie stosowanych urządzeniach do diagnostyki radiologicznej dawki promieniowania są bardzo niewielkie. Nie powinno być problemu z wykonaniem obu zdjęć jednego dnia.

Witam,
nowoczesne aparaty diagnostyczne mają tak zminimalizowaną dawkę promieniowania ,że można dokonywać nawet kilku ekspozycji w ciągu jednej wizyty.
Pozdrawiam,
lek.stom.Łukasz Wojszwiłło