Rumień wędrujący wokół oka u dziecka

U mojego 3,5letniego synka pod oczkiem pojawiło się małe zaczerwienienie które później zaczęło się powiększać tworząc okrąg wokół oczka wyglądało to jak okular dwóch pediatrów nie rozpoznało co to jest dopiero pani dermatolog powiedziała że jest to rumień wędrujący byłam jeszcze z synem u specjalisty od chorób zakaźnych potwierdził diagnozę i przepisał małemu AMOTAKS 500mg 3 razy po 5 ml przez 18 dni zapewnił nas że borelioza wcześnie wykryta jest w100%wyleczalna
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Rzeczywiście podanie antybiotyku we wczesnym stadium boreliozy w większości przypadków zapobiega dalszemu rozwojowi choroby. Proszę pozostać jednak pod okresową kontrolą lekarską i bacznie obserwować dziecko pod kątem rozwoju późniejszych objawów boreliozy.